Blogsztywne biodro

Mobilizację Biodra czas zacząć

Sztywne Biodro – to cykl materiałów poświęconych mobilizacji stawu biodrowego. Podzielony na kilka odcinków materiał jest ustawiony z godnie z poziomem progresji ćwiczeń. Jest to celowy zabieg bo tylko robiąc ćwiczenia po kolei można osiągnąć zadawalające efekty w mobilizacji.

 

Mobilność w stawie biodrowym jest bardzo istotna do sprawnego działa całego układu, kompleksu miedniczego. Sztywność stawu biodrowego wpływa bardzo negatywnie na odcinek lędźwiowy kręgosłupa z racji kompensacji.Tak samo brak odpowiednich zakresów w stawie biodrowym negatywnie wpływa na staw kolanowy.

 

Poprawiając mobilność w stawach biodrowych od razu odczujesz w nich więcej ruchu. Pozwoli to na wykonywanie większego zakresu ćwiczeń. Poprawi się mobilność, odczujecie lekkość w poruszaniu się. Wykonywane przez was Aktywności Fizyczne staną się przyjemniejsze i łatwiejsze.

 

W dzisiejszym filmu przedstawiamy ćwiczenia wstępne do mobilizacji biodra. Uważamy, że są one niezbędne by praca nad stawem biodrowym przynosiła efekty a progres był szybki przyjemny do osiągnięcia.

Mamy nadzieje ze przedstawione ćwiczenia pozwolą Wam skutecznie walczyć z ograniczeniami spowodowanymi Sztywnym Biodrem.

Zachęcamy do oglądania, przesyłania dalej !!!

Jeśli chcecie być na bierząco koniecznie subskrybujcie kanał i komentujcie.

Pozdrawiamy FizjoTerapia HD