Fizjoterapeuta Wrocław Tomasz Fijołek FizjoterapiaHD

Fizjoterapeuta Tomasz Fijołek

Magister fizjoterapii – Gabinet Fizjoterapia HD ul. Krakowska 180.

mgr Tomasz Fijołek – fizjoterapeuta, terapeuta manualny OMT

Specjalista Ortopedycznej Terapii Manualnej posiadający międzynarodowy dyplom OMT zgodny ze standardami International Federation of Orthopaedic Manipulative Physical Therapists (IFOMPT). Organizacja ta podlega pod Światową Federację Fizjoterapii (WCPT) i nadzoruje program kształcenia w tym zakresie od USA, przez Europę po Australię. Jest to kilkuletni program międzynarodowej specjalizacji w Ortopedycznej Terapii Manualnej obejmujący 1000 godzin szkoleniowych z zakresu treningu rehabilitacyjnego, manipulacji stawowych, neuromobilizacji, anatomii, osteopatii trzewnej, fizjologii, radiologii i kursów klinicznych prowadzonych przez specjalistów danej dziedziny z całego świata

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Tytuł ten uzyskałem w 2011 roku, natomiast przygodę z dodatkowym kształceniem sie w zawodzie Fizjoterapeuty rozpocząłem już na studiach licencjackich. Chęć niesienia pomocy ludziom i jak najefektywniejszej pracy z ludzkim ciałem popchnęła mnie w kierunku terapii manualnej.

Do dziś dnia zgłębiam jej tajniki na szkoleniach z zakresu OMT (Ortopedycznej Terapii Manualnej wg standardów IFOMPT), kształcąc sie także w innych kierunkach i odłamach fizjoterapii.

Jestem zapalonym gadżeciarzem, fanem nadgryzionego jabłka w każdej postaci. Oglądanie sportu i granie na konsoli to rzeczy, które w wolnej chwili nie są mi obce.

Jednak najczęściej wcześniej przewertuję jakąś fizjoksiążkę, bo na zwykłe nie ma czasu 🙂 Także jak widać nie tylko pracą człowiek żyje i trzeba też znaleźć w tym świecie więcej czasu dla siebie i bliskich. Czego sobie i Wam życzę 🙂

Gabinet Fizjoterapia HD - Krakowska 180

Ul. Krakowska 180, 52-015 Wrocław

Stara Pralnia, budynek A
Parter, pokój nr 9

Godziny przyjęć

Poniedziałek: 10:45 – 18:00
Wtorek: 07:00 – 16:00
Środa: 10:45 – 18:00
Czwartek: 07:00 – 16:00
Piątek: 07:00 – 15:00

Cennik usług

Diagnostyka + Terapia Manualna/Suche Igłowanie/Kinesio/Kinematic Taping 200 zł
Diagnostyka + Kinesio/Kinematic Taping 70 zł

Uwaga! Przed zapisaniem się na wizytę prosimy zapoznać się z regulaminem wizyty!

Umów wizytę on-line

Szukasz Fizjoterapeuty we Wrocławiu? Zapraszamy do naszych gabinetów we Wrocławiu.
Tomasz Fijołek - ZnanyLekarz.pl

Jak się przygotować do wizyty u fizjoterapeuty?

Zastanawiasz się jak wygląda wizyta? Nie wiesz jak się przygotować?
Koniecznie sprawdź najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi na nie.