AKADEMIA ENEDU

Zapraszamy Cię do Akademii Enedu

Wyjątkowa platforma dla terapeutów i studentów, oferująca potężną ilość kursów online, webinarów i ebooków, które zapewnią Ci zawodowy rozwój.

Przerabiaj świetne materiały i zgarnij certyfikaty potwierdzające Twój edukacyjny progres.

Sprawdź propozycję
Fizjoterapeuci FizjoterapiaHD

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

Akademia Enedu oferuje Ci

50+ kursów online

Szeroki wybór tematów, opracowanych przez Ekspertów w swojej dziedzinie.

80+ webinarów

Co miesiąc nowe treści, do których możesz wrócić w ramach retransmisji

300+ technik

Baza wideo z technikami badania i terapii, nagrana przez Marcela Mieszkalskiego

130+ certyfikatów

Za każdy zaliczony kurs i webinar otrzymasz certyfikat ukończenia

200+ plików

Pobieraj ebooki, mapy myśli, skrypty oraz prezentacje multimedialne

Wsparcie

Korzystaj z pomocy Ekspertów i Społeczności, którą tworzą członkowie Akademii Enedu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O Akademii Enedu opowiada jej twórca

Zobacz wywiad z Marcelem Mieszkalskim, fizjoterapeutą i osteopatą, który jest pomysłodawcą i twórcą Akademii Enedu.

Marcel stale czuwa nad rozwojem projektu i jakością treści, które otrzymują członkowie Akademii.

Ile to kosztuje?

CENNIK

Oferta specjalna z FizjoHD

Standardowa subskrypcja

Standardowa cena rocznej subskrypcji Akademii Enedu, to koszt 899 zł. Klikając w poniższy przycisk, możesz skorzystać z naszej specjalnej oferty i wykupić subskrypcję Akademii Enedu na rok za jedyne 749 zł.

Darmowy dzień testowy

W naszej ofercie masz też 1-dniowy okres testowy, dzięki czemu możesz przejrzeć materiały na platformie Enedu i jeśli stwierdzisz, że nie ma tam nic dla Ciebie, to w tym samym dniu możesz zupełnie bezpłatnie anulować subskrypcję.

Najczęściej zadawane pytania

Subskrypcja obejmuje dostęp do wszystkich kursów online, webinarów i narzędziownika technik diagnostycznych i terapeutycznych opublikowanych na platformie enedu.pl. Możesz oglądać wszystkie lekcje wideo, oglądać webinary na żywo i w formie retransmisji, pobierać pliki źródłowe, rozwiązywać quizy i otrzymywać certyfikaty za ukończenie kursów i webinarów. Dodatkowo otrzymasz rabaty na zakupy u naszych partnerów.

Subskrypcja z naszą ofertą jest ważna przez rok od zakupu i po tym okresie jest automatycznie odnawiana. Z subskrypcji możesz w dowolnym momencie zrezygnować. W dowolnym momencie możesz anulować subskrypcję, z zachowaniem opłaconego okresu.

Tak. Co miesiąc możesz liczyć na nowe webinary na żywo, które później możesz odtworzyć w formie retransmisji. Raz na kwartał aktualizujemy też techniki w Narzędziowniku Akademii Enedu i raz na kwartał publikujemy nowy kurs online, nagrywany pod okiem profesjonalnej ekipy filmowej, z dbałością o techniczne detale wspomagające Twoją edukację.

Wykupując subskrypcję w opcji rocznej, przysługuje Ci 1 dzień testowy. W związku z tym, podczas zakupu zapłacisz jedynie 1 zł zwrotnej opłaty testowej w ramach aktywacji karty płatniczej, a pierwsza płatność cykliczna zostanie pobrana automatycznie po upływie okresu testowego. W ramach zakupu subskrypcji dokonujesz płatności kartą, której dane nie są przez nas w żaden sposób przechowywane. Nad bezpieczeństwem Twoich danych czuwa zaufana i sprawdzona firma, czyli PayU. Kolejne płatności odbywają się automatycznie co roku. Pamiętaj, że w dowolnym momencie możesz anulować subskrypcję z zachowaniem opłaconego okresu.

Tak. W ramach zakupu przysługuje Ci 1 dzień testowy. Możesz sprawdzić archiwum naszych kursów i webinarów, przejrzeć narzędziownik i dodatkowe materiały i jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie to przed zakończeniem okresu testowego możesz anulować subskrypcję, a system płatności nie obciąży wówczas Twojej karty.

Tak. Jeśli anulujesz subskrypcję w dniu zakupu, to Twoja karta nie zostanie obciążona. Zatem bezpłatnie możesz sprawdzić czy w materiałach Akademii Enedu znajdziesz coś dla siebie. Jeśli nie, to możesz zupełnie bezpłatnie anulować subskrypcję w tym samym dniu. Gdy anulujesz subskrypcję w dowolnym momencie po zakończeniu okresu testowego, to nie pobierzemy od Ciebie kolejnej opłaty cyklicznej, a Ty zachowasz dostęp do materiałów w ramach opłaconego okresu.