Witamy
Zaczynamy dziś mały cykl filmów odnośnie testów na najczęstsze problemy z obręczą barkową - jak badać, diagnozować, potwierdzać. Luźna dyskusja plus testy na konkretne przypadłości. Będziemy mówić o:
- impigmencie/zamrożonym barku,
- niestabilności barku,
- nadruchomości,
- o SLAPie (zerwanie obrąbka),
- dyskinezie łopatki i wielu innych problemach.

Zapraszamy serdecznie i dajcie jakis feedback czy to jest dla Was czytelne. Pozdrawiamy zespół FizjoTerapia :) Na naszym kalane TUTAJ macie wiele innych ciekawych materiałów

Heja
Dziś materiał o szybkim sposobie na poprawę rotacji wewnętrznej w stawie biodrowym - czy trwałej i skutecznej to już prosimy o Wasze spostrzeżenia i przemyślenia. Zapraszamy do obejrzenia i komentowania. 

Witajcie 

Dziś neuro techniki zaczerpnięte od Shacklocka i Maitlanda, które sami często stosujemy w pracy z Naszymi pacjentami.

Witajcie !!!

W materiale zamieściliśmy palpację mięśnia biodrowo- lędźwiowego, który jest najsilniejszym zginaczem stawu biodrowego.Jego przebieg i przyczepy - odcinek lędźwiowy kręgosłupa, talerz biodrowy i krętarz mniejszy mają duży wpływa na to co się dzieje z naszym kręgosłupem.

Witajcie

Mamy dla Was kolejny materiał poświęcony Anatomii Palpacyjnej. W filmiku pokazujemy podstawowe i najłatwiejsze do znalezienia punkty orientacyjne w obrębie kończyny górnej. Znajomość ich pozwala nam wszystkim na precyzyjniejsze działanie i pracę z kończyną górną. Podstawy podstaw :) Oglądajcie.

Wszelkie prawa zastrzeżone. FizjoTerapiaHD 2017. Projekt i wykonanie: web-projects.pl

Powrót do góry